Me qira

Central Located , Rruga e Durrësit

5bb88a1d-ffef-4631-88d9-46920247856f.jpg
d913b807-a55a-471a-892e-d1a70b89964d.jpg
826edf00-4cc3-43e0-9c96-11ec9301e05a.jpg
574952b7-ad96-4b65-bc02-3a006bcb8466.jpg
6e8bee89-e175-43df-97ce-0f81b63c2d30.jpg
42327d96-0297-4621-a64e-d5609c3a5a62.jpg
5606a610-5a31-4bcd-ab75-c51253376cac.jpg
Lek 4 000 / per dite
65 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me Qira Ditore Apartament 1+1. Gjendet në katin e parë të një pallati ekzistues, i cili ndodhet në zemër të kryeqytetit. Ambienti ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode afatshkurtër.

Në apartament akomodohen 3-4 persona maksimalisht.

Ambienti i gatimit ofron kuzhinë të kompletuar me enët e kuzhinës dhe mjetet e nevojshme për gatim.

Në ambientin kryesor ndodhet këndi, në të cilin mund të flejë vetëm një person.

Në dhomën e gjumit kemi një krevat dopio dhe një krevat tek. Nga ballkoni i dhomës së gjumit mund të shikoni makinën nëse e keni futur në parkim.

Ballkoni me dalje nga salloni, është me pamje nga rruga kryesore dhe shumë i preferuar për të kaluar mbrëmjet ose kafen e mëngjesit.

Apartamenti disponon Wi-Fi dhe Smart TV.

*Në çmim përfshihet parkimi VETEM për një makinë.

*Ju lutem ruani qetësinë publike.

*Nuk lejohen më shumë persona nga sa keni rezervuar.

Karakteristika & Pajisje
 • Check-In 13:00
 • Check-Out 11:00
  • Për 3 persona – 4500 lekë
  • Për 4 persona – 5000lekë
  Vendndodhja e prones

  Isea Daily Rental

  • 0682990092

  Prona të ngjashme

  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

  140 Sip m2
  32
  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

  75 Sip m2
  11
  Zyrë 
  €900në muaj

  Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

  85 Sip m2
  41
  Style switcher RESET
  Color scheme
  ×