Me qira

Dyqan, Astir – Corner Bar (Dy4030159)

Property ID:Dy5030268
logo2.1.jpg
€ 1 800 / per muaj
166 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambjent Komercial Dyqan, në Zonën e Astirit, pranë Corner Bar, me sipërfaqje totale 166m² dhe me sipërfaqe neto 145.7m². Ambienti ndodhet në katin përdhe të një godine të re, open space, me fasadë xhami, verand përpara.Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati përdhe
  • E shtruar me pllaka
  • Open space
  • Bosh
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×