Me qira

Bar Lokal, Qender – Bar “Piaca” (Dy4030116)

Property ID:Dy4030116
WhatsApp-Image-2020-12-30-at-3.51.21-PM.jpg
€ 2 000 / per muaj
250 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial Dyqan, ne Qender pranë Bar “Piaca”, me  sipërfaqe totale 250 m² dhe verandë 70m² , ndodhet në katin përdhe, jepet bosh, i shtruar me pllaka, me sistem kondicionimi dhe aspirimi qenderor.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati përdhe
  • Kondicioner
  • Bosh
  • Open Space
  • 70 m² hapësirë për parkim
  • Mundësi Reklamimi
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • Fasadë xhami
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×