Në shitje

Dyqan, Pazari i Ri – Rruga “Hoxha Tahsim” (Dy5030240)

Property ID:Dy5030240
1-51.jpg
2-49.jpg
6-26.jpg
8-11.jpg
9-7.jpg
3-44.jpg
5-33.jpg
7-16.jpg
€ 185 000
123 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Ambient Komercial Dyqan Dublex, Pazari i Ri, pranë rrugës “Hoxha Tahsim” sipërfaqja e Hipotekuar 123m², Kati përdhe 68m², 2 tualete, depo, kati i parë 113m². Ambienti ndodhet në katin përdhe të një pallati të ri të ndërtuar në 2003, me Hipotekë dhe Rivlersim. Ambienti është totalisht i investuar, me sistemet elektrike dhe hidraulike të reja. Ambienti jepet dhe me qera 650 €uro/muaj

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati Përdhe
  • Bosh
  • E shtruar me pllaka
  • Dublex
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×