Me qira

Dyqan, Rruga e Kavajës – Tirana Golden Park (Dy4030731)

Property ID:Dy4030731
shitje-qera-90.000-leke-web.jpg
€ 1 000 / per muaj
144 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, Rruga E Kavajës, Kompleksi Tirana Golden Park, sipërfaqja totale 144m², ndodhet në katin përdhe të një pallati të ri. Ambienti jepet bosh, është open space me një tualet. Ambienti është i investuar dhe ka dalje në rrugë kryesore dhe brenda kompleksit. Ka 2 fasada xhami, mundësi shume e mirë për reklamim. Mundësi për tu bërë dublex, lartësia 4.7metra.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati përdhe
  • Bosh
  • Open space
  • Brenda Kompleksit
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×