Me qira

Godine, Farkë – Rruga “Pjeter Budi” (Vi406072)

Property ID:Vi406072
1-73-scaled.jpg
2-71-scaled.jpg
3-66-scaled.jpg
5-47-scaled.jpg
6-37-scaled.jpg
7-21-scaled.jpg
8-10-scaled.jpg
12-12.jpg
11-2.jpg
€ 3 000 / per muaj
400 Sq Ft
10 Bedrooms6 Bathrooms4 Garages
Pershkrimi

💥Jepet me qera Godine me 4 kate

📍Pozicionuar në Zonen e Liqenit te Farkes

📐Sipërfaqja totale 400m²

⭕E pershtatshme per Banim ose per Biznes

Kati perdhe – organizohet ne 2 ambiente, tualet dhe verande te jashtme
Kati i pare – organizohet ne 3 ambiente, tualet, 3 ballkone
Kati i dyte – organizohet ne 4 ambiente, 2 tualete, 3 ballkone
Kati i trete – organizohet ne 3 ambiente, 2 tualete, 3 ballkone

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë
  • Sistem chiller
  • E mobiluar ose Bosh
  • Sistem Kamerash
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×