Me qira

Godinë, Ish Stacioni i Fundit Tirana e Re (Vi406032)

Property ID:Vi406032
Jepet-me-Qera-Apartament-21-Adresa-Selvia-Rruga-Siri-Kodra-500€-në-muaj-92.jpg
€ 14 000 / per muaj
2 000 Sq Ft
26 Bedrooms26 Bathrooms8 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Godinë me 5 Kate, Rruga “Isuf Elezi”, sipërfaqja totale 2000m².

 • Kati i parë me sipërfaqe totale 425 m² është përshtatur në Bar- Kafe- Restorant, kuzhine, 2 tualete, 70 m² verandë.
 • Kati 2 – 3 – 4 janë organizuar në 6 dhoma dhe 6 tualete secili .
 • Kati 5 është openspace.
 • Vila ka sistem aspirimi, kondicionimi, ashensor, shkalle sigurie të instaluara. Mundësi shumë e mirë për investim, për biznese të ndryshme, mundësi reklamimi, pozicionuar në rrugë kryesore. Vila ka dhe 150m² oborr.

Në cmim përfshihet 15% tatim burimi.

Karakteristika & Pajisje
 • Godinë
 • 5 kate
 • Bosh
 • Mundësi reklamimi
 • Rrugë kryesore
 • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

 • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×