Me qira

Magazinë, Astir , mbrapa Pati Travel (Ma4040104)

Property ID:Ma4040104
c72d0f7f-c727-4b8d-b4fd-33056008d2c9.jpg
€ 1 100 / per muaj
380 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera godinë 4 kate për magazinë ose biznese të tjera. Sipërfaqja e secilit kat është 380m² dhe mund të jepet me qera e ndarë. Prona ofron oborr 400m² për parkimin e mjeteve. Ambientet janë open space, por mund të ndahen sipas kërkesës së klientëve. Lartësia e secilit kat është 4 metra. Ambienti survejohet me kamera dhe porta kryesore është elektronike.

Investimi për ta kthyer në gjendje pune njihet ose mund të bëhet nga pronari.

Cmimi është 3€/m².

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë e Re
  • 4 kate që ndahen
  • 4 metra e lartë
  • Bosh
  • Open space
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×