Në shitje

Shtëpi Private, Ish Hipoteka – Rruga Bajram Preza (Shp507007)

Property ID:Shp507007
3c848e28-3c4c-41a8-b2e1-085b8ea585fd.jpg
2f494106-b97a-4eed-85d4-5c2a2e0fcb55.jpg
d6fa896e-1932-4760-8334-a29df86beb0e.jpg
€ 100 000
114 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Shtëpi Private,në Zonën e Ish Hipotekës Rruga “Bajram Preza”, me sipërfaqje totale trualli 114m², dhe me sipërfaqe ndërtimi 90m². Shtëpia organizohet në sallonin e ndenjes , këndi i gatimit më vfete, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr i shfrytezueshem. Trualli dhe ndërtesa disponojne dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Shtëpi Private
  • 3 Katëshe
  • E mobiluar
  • Tualet
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1, Rruga “Mine Peza” – Prokuroria (Ap4031164)

100 Sip m2
32
Apartament 
€500në muaj

Apartament 1+1 , Liqeni i Thatë (Ap4011593)

75 Sip m2
11
Style switcher RESET
Color scheme
×