Me qira

Vilë, Blloku i Vilave Selitë (Vi406057)

Property ID:Vi406057
web.jpg
€ 3 000 / per muaj
532 Sq Ft
9 Bedrooms4 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Vilë, Blloku i Vilave Selitë. Ndodhet në një zonë Rezidenciale me vila, ka sipërfaqe totale 532m². Vila me 4 kate jepet bosh, e shtruar me parket. Kati i parë është me sipërfaqja totale 121m² dhe organizohet në sallon dhe tualet. Kati i dytë është me sipërfaqja totale 135m² dhe organizohet në holl, 3 dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Kati i tretë është me sipërfaqja totale 135m² dhe organizohet në holl, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Kati i katërt është me sipërfaqja totale 135m² dhe organizohet në holl, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.  Vila është e rrethuar nga oborr i  mirëmbajtur dhe mundësi parkimi për 6 makina.

Karakteristika & Pajisje
  • Vilë 4 katëshe
  • E shtruar me parket
  • Bosh
  • Mundësi parkimi për 6 makina
  • Oborr i mirëmbajtur
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×