Në shitje

Vilë, Katund I Ri – Yrshek (Vi506061)

Property ID:Vi506061
1-2-3.jpg
2-2-3.jpg
3-6.jpg
€ 170 000
350 Sq Ft
4 Bedrooms4 Bathrooms2 Garages
Pershkrimi

Shitet Vilë 3 katëshe, Katund I Ri, Yrshek 3 min larg nga liqeni i Kasharit, me sipërfaqja totale trualli 350m², dhe sipërfaqe ndërtimi 300m². Kati përdhe open space, me lartesi 2.5m, i shtruar me beton. Kati i dytë dhe i tretë jan nga 100m² secili, të organizuara nga salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nga 1 ballkon. Oborr rrethuesm  250m² me gjelberim. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Vilë 3 katëshe
  • 3 Ballkone
  • Oborr
  • Bosh
  • 4 Dhoma Gjumi
  • Me Hipotekë
  • 4 Tualete
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×