Me qira

Vilë, Komuna e Parisit – Rruga “Bilal Golemi” (Vi406067)

Property ID:Vi406067
fbb1ce3b-9b10-4d64-8055-008454584d0b.jpg
15a893a4-3e77-46fc-a5c0-046cb07397a2.jpg
0c0f488c-9e3c-4017-8a6b-8ec86abd4f89.jpg
f9b896ff-2d74-497a-a124-d515f4d035e2.jpg
€ 1 800 / per muaj
200 Sq Ft
6 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Vilë, në zonen e Komunës së Parisit, Rruga “Bilal Golemi”. Vila është me 2 kate dhe ka sipërfaqja totale ndërtimi 200m². Kati përdhe është me sipërfaqja totale 100m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet. Kati i dytë është me sipërfaqja totale 88m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet.  Si dhe tarracë 100m². Vila ka oborr.

Vila ofrohet bosh, e pa mobiluar, për biznese të ndryshem, shkolla, klinika etje.

Karakteristika & Pajisje
  • Vilë 2 kate
  • Bosh
  • Oborr 100 m²
  • Parket
  • Rrethuar nga gjelbërimi
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×