Në shitje

Vile me 3 Kate, Babrru – Shkolla “Vllazerimi” (Vi506066)

Property ID:Vi506066
WhatsApp-Image-2023-11-07-at-17.39.08.jpg
€ 200 000
300 Sq Ft
9 Bedrooms6 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Vile me 3 Kate, ne zonen e Babrrs, Rruga “Shote Galica”, me sipërfaqje  totale trualli 103.4m² dhe me siperfaqe ndertimi  300m². Secili kat ka nje siperfaqe prej 100m², organizohen ne 3 ambient dhe 2 tualete.

Karakteristika & Pajisje
  • Vile me 3 Kate
  • Oborr 20m²
  • E mobiluar
  • 2019
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€550në muaj

Apartament 2+1, Selvia – Gjimnazi “Partizani” (Ap4021575)

100 Sip m2
22
Apartament 
€550në muaj

Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198)

105 Sip m2
32
Style switcher RESET
Color scheme
×