Me qira

Zyre, Don Bosko (Zy4020248)

Property ID:Zy4020248
2-30.jpg
1-30.jpg
3-19.jpg
€ 2 000 / per muaj
117 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qira Ambient Komercial Zyre, në zonën e Don Boskos, pranë Viva Market, me  sipërfaqja totale 117m², organizohet në hapsirë open space, e sapo rikonstruktuar e sistemet hidraulike dhe elektrike të reja,  shtruar me pllaka, fasadë 10m e gjer5, buz5 rruge kryesore me mundesi reklamimi. Ambienti ndodhet në katin e 2

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 1
  • Bosh
  • E shtruar me parket
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • 2 Tualete
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×