Me qira

Zyre , Komuna e Parisit – Rruga “Bilal Golemi” (Zy4020666)

Property ID:Zy402066
WhatsApp-Image-2023-08-03-at-16.04.43.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-03-at-16.04.42.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-03-at-16.04.42-2.jpg
€ 700 / per muaj
130 Sq Ft
3 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial, në zonen e Komunës së Parisit, Rruga “Bilal Golemi”. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje vile por me hyrje me vete. Zyra sapo eshte rikonstruktuar e shtruar me parket, kondicioner inverte, parket druri, organizohet ne 3 ambiente, tualet dhe ballkon.

Karakteristika & Pajisje
  • Kate Vile
  • Bosh
  • E sapo rikonstruktuar
  • Parket
  • Rrethuar nga gjelbërimi
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×