Me qira

Zyrë, Rruga e Dibrës – Kompleksi “Arlis” (Zy4020656)

Property ID:Zy4020656
1m.jpg
WhatsApp-Image-2023-06-01-at-2.28.21-PM-2.jpg
€ 700 / per muaj
80 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial  Zyrë, ndodhet te Rruga e Dibrës, në Kompleksin “Arlis”, sipërfaqja totale 80m². Ambienti ndodhet në katin e parë (mbi dyqane) të një ndërtimi të ri të vitit 2022. Organizimi është open space mbi 3 metra e larte, me një tualet dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore me mundesi reklamimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Ndërtim i ri i vitit 2022
  • Kati i Parë
  • Bosh
  • Me pllaka
  • Open Space
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • Ballkon
  • Tualet
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×