Me qira

Zyrë, Rruga e Dibrës – Spitali Amerikan 2 (Zy4020593)

Property ID:Zy4020593
Capture-1.jpg
€ 500 / per muaj
107 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial, Zyrë, ndodhet te Rruga e Dibrës, pranë Spitalit Amerikan 2, sipërfaqja totale 107m². Ambienti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri të vitit 2022. Organizohet në 3 ambiente dhe dy tualete, është i shtruar me pllaka, ka kondicioner, jepet me qera bosh.

Karakteristika & Pajisje
  • Ndërtim i ri i vitit 2022
  • Kati i Dytë
  • Bosh
  • I shtruar me pllaka
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • 2 Tualete
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×