Me qira

Zyrë , Rruga e Elbasanit – Mulliri i Vjeter (Zy402027)

Property ID:Zy402027
WhatsApp-Image-2023-07-21-at-6.16.04-PM-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-07-21-at-6.16.04-PM-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-07-21-at-6.16.06-PM.jpg
WhatsApp-Image-2023-07-21-at-6.16.05-PM.jpg
WhatsApp-Image-2023-07-21-at-6.16.05-PM-3.jpg
€ 1 000 / per muaj
125 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial, Zyrë Dublex, pozicionuar ne zonen e Rruges se Elbasanit, pranë Mullirit te vjeter, me sipërfaqja totale 125m², kati 0 eshte 85m² dhe kati 1 eshte 40m². Jepet bosh i shtruar me pllaka dhe me parket.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 1
  • Bosh
  • E rikonstruktuar
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×