Me qira

Zyre, Rruga e Kongresi i Manastirit – Pediatria (Zy4020671)

Property ID:Zy4020671
WhatsApp-Image-2023-08-06-at-18.30.51-5.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-06-at-18.30.51-7.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-06-at-18.30.51-4.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-06-at-18.30.51-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-06-at-18.30.51-2.jpg
€ 500 / per muaj
100 Sq Ft
3 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Zyre, ndodhet ne zonen e Spitaleve prane Pediatrise, me sipërfaqje totale 100m² dhe 27m² verande . Ambienti organizohet ne koridor hyres ,salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet. Ndodhet në katin e 3 të një ndërtimi të ri me 2 ashensore, jepet bosh i shtruar me parket. Ambienti jepet per biznes dhe per banim.

Karakteristika & Pajisje
  • Ndërtim i ri i vitit 2022
  • Kati i 3
  • Bosh
  • I shtruar me parket
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×