Me qira

Zyrë, Rruga Jordan Misja – Beder (Dy4030475)

Property ID:Dy4030475
3-36.jpg
1-57.jpg
2-47.jpg
€ 800 / per muaj
130 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambjent Komercial Dyqan Duplex , pozicionuar ne Rrugen “Jordan Misja”, pranë Kolegjit Beder, me siperfaqe totale 130m², organizohet ne 2ambient, 2 tualete dhe depo 47m².Ambienti ndodhet ne katin e perdhe te banimit te nje ndertese te re.

 

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i Ri
  • Kati 1 banimi
  • Bosh
  • 2 ambjente
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×