Me qira

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020673)

Property ID:Zy4020673
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.18.jpg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.19-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.19.jpg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.19-4.jpg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.19-3.jpg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.00.19-2.jpg
€ 800 / per muaj
134 Sq Ft
3 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera ambjent Zyre, pozicionuar ne Rrugen “Myslym Shyri”, pranë Shkolles “Arben Broci”, me sipërfaqja totale 137m², e organizuar në 3 ambjente, e shtruar me parket dhe me kondicioner. Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertese te re me ashensor.

Karakteristika & Pajisje
  • Kati 6 pallat me ashensor
  • Bosh
  • Kondicioner
  • 3 Ambjente
  • Ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: ISEA

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×